Serdecznie i gorąco witamy na stronie
Klubu  Pomorskiego  Podróżnika

Po wakacyjno-urlopowej przerwie Klub Pomorskiego Podróżnika serdecznie i gorąco zaprasza na kolejny cykl naszych ciekawych spotkań w sezonie jesienno-zimowo-wiosennym 2019/2020

Moje podróże - te krótkie i ... długie

W tych trudnych chwilach walki z wielkim brzydalem koronowirusem  musimy być silni,dzielni i pełni wiary, że on w końcu   -   s k a p i t u l u j e  !!!
  Musimy się więc w dalszym ciągu nieco izolować, zakładać uciążliwe maseczki, unikać nieprzyjaznych i tłocznych miejsc, ale jeśli tylko zdrówko i pogoda pozwala korzystajmy z wiosennej aury, zażywajmy świeżego powietrza - parki, gdyński Bulwar zapraszają !

Niestety z przyczyn .... dobrze  Państwu znanych, nasze klubowe spotkania są w dalszym ciągu niemożliwe, prosimy o cierpliwość i ciekawsze komunikaty naszych Służb !!!      "O ......."  o
  a 2020 r. o godz. 1700, a

Miejce spotkania:  Gdynia  InfoBox
                               róg ul. Świętojańskiej  i  10 Lutego (na piętrze)